Oude Mulisch in nieuwe Möring
Verrassend Massada op Full Colour Festival

Onthulling elfde trede Theater van de Natuur

In aanwezigheid K.Schippers wordt 15 september in Sellingen de elfde trede van het 'Theater van de Natuur' onthuld. Het betreft dit keer een tekst van Lévi Weemoedt. De onthulling is om 14.30 uur. Verzamelplaats is het infocentrum van Staatsbosbeheer aan de Dennenweg 1a in Sellingen.

Het 'Theater van de Natuur’ is een heuvel die beklommen kan worden via een stenen trap. Bovenop de heuvel bevindt zich een uitkijk in de vorm van een draaibaar toneelkader. Met het project van kunstenaar Adriaan Nette werd in 1995 de reconstructie afgesloten van de beek Ruiten Aa tussen Ter Apel en Wessinghuizen.

Sinds 1997 maakt jaarlijks een dichter op verzoek een gedicht geïnspireerd vanaf de heuvel. Het gedicht wordt vervolgens gegraveerd in een stenen traptrede. K. Schippers maakt het gedicht dat in 2008 zal worden onthuld. Eerder lieten Kees Stip, Jean Pierre Rawie, Adriaan Morriën, Rutger Kopland, H.H. ter Balkt en Hagar Peeters zich op de heuvel inspireren.